Tehisintellekti kasutusvõimalustest ettevõtluses.

Autor: Elo Gaver

Veel mõni aeg tagasi kõlas tehisintellekt sama kauge ja hoomamatu tulevikuna nagu lendavad autod, kuid tänaseks on selge – tehisintellekt on tulnud, et jääda!

Lähiajal on toimumas erinevaid üritusi, milles räägitakse tehisintellekti erinevatest kasutusvõimalustest ettevõtetes.

Eesti suurim ettevõtlike noorte konverents TalTech Business Forum 2024 toimub 27.-28. märtsil Tallinnas. Teiste hinnatud esinejate hulgas on laval ka Lauri Antalainen, kes räägib ettevõtlusmaastiku muutustest seoses tehisintellekti kasutuselevõtmisega.

16.aprillil toimub samuti Tallinnas MELT Innovatsioonifoorum „Tehisaru – kas parema tuleviku looja?“ Sisutiheda päeva avapaneelis otsitaksegi vastust foorumi peaküsimusele parema tuleviku looja osas. Vestlusringis on lisaks Lauri Antalainenile ka Agnes Roos ja Otto Mättas.

Narva-Jõesuu ärikonverents 2024 kannab julget pealkirja „Tulevik on kohal!“ ja ootab piirkonnas tegutsevaid ettevõtteid, omavalitsuste esindajaid ja otsustajaid 9. mail Noorus SPA hotelli konverentsikeskuses. Sealgi on oma mõtteid tehisintellekti kasutamisvõimalustest jagamas Lauri Antalainen.

Tunneme kogu Digiwise-i meeskonnaga head meelt uuendusmeelsete Eesti ettevõtjate üle, kes väärtustavad tehisintellekti poolt pakutavaid võimalusi.

Kohtumiseni konverentsidel!