Kontaktandmed

OÜ DIGIWISE

Tallinna kontor
Maakri 19/1
Tallinn 10145
Estonia
info@digiwise.ee

Tallinna kontori asukoht

Digiwise’i tiim

Lauri Antalainen

Lauri
Antalainen

PARTNER, JUHTIVKONSULTANT
+372 502 6333
lauri.antalainen@digiwise.ee

Ingrid Prinsthal

Ingrid
Prinsthal

VANEMKONSULTANT
504 2986
ingrid.prinsthal@digiwise.ee

Anu
Varblane

VANEMKONSULTANT
527 8058
anu.varblane@digiwise.ee

Tomi
Meitus

KONSULTANT
512 4508
tomi.meitus@digiwise.ee

Lauri Antalainen
Lauri Antalainen

Lauri
Antalainen

JUHTIVKONSULTANT

Ettevõtte juhtivkonsultant Lauri Antalainen on alates aastast 2002 nõustanud enam kui 50 ettevõtet äriarenduse teemadel. Lauri on omandanud MSc Cum Laude kraadi Äriinfotehnoloogia erialal TalTechis, Lauri magistritöö protsessiarendusest töötleva tööstuse ettevõttes tunnistati TalTechi parimaks magistritööks Infoühiskonna kategoorias. Lauri on esinenud mitmetel seminaridel ja konverentsidel, kus on rääkinud protsessiarendamisest ja digitaliseerimisest.

Ingrid Prinsthal
Ingrid Prinsthal

Ingrid
Prinsthal

VANEMKONSULTANT

Vanemkonsultant Ingrid Prinsthal on varasemalt töötanud mitmetel juhtivatel ametikohtadel turunduse- ja ettevõtte arenduse valdkonnas. Ingrid on enam kui kümme aastat andnud erinevates ülikoolides loenguid, esinenud seminaridel ja konverentsidel ettevõtte protsesside, strateegiliste printsiipide ja turundusalaste ettekannetega. Ingrid on omandanud TalTechi IT teaduskonnas magistrikraadi Digimuutused ettevõttes erialal. Varasemast on tal magistrikraad Tartu Ülikooli Majandusteaduskonnast.

Anu
Varblane

VANEMKONSULTANT

Anu on töötanud üle 10 aasta vanemkonsultandi ja -analüütikuna Civitta AS-s. Ta on aidanud ettevõtteid ja avaliku sektori asutusi toetuste taotlemisel ning uuringute ja hindamiste läbiviimisel. Anul on mitmekülgne kogemus nii kvalitatiivsete kui ka kvantitatiivsete andmekogumis- ja analüüsimeetodite kasutamises. Anu on omandanud MBA cum laude kraadi ettevõtluse ja tehnoloogia juhtimise erialal Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas. Varasemalt on ta õppinud Huddersfieldi Ülikoolis Inglismaal  ja Macerata Ülikoolis Itaalias.

Tomi Meitus

KONSULTANT

Tomi omandab Estonian Business Schoolis bakalaureusekraadi ettevõtluse ja ärijuhtimise erialal. Tomi on varasemalt töötanud infotehnoloogia valdkonnas erinevatel ametikohtadel. Õpingute kõrvalt on Tomi aktiivne EBS üliõpilasesinduse liige, kus annab oma panuse koolielu parendamisele.