Kontaktandmed

OÜ DIGIWISE

Tallinna kontor
Maakri 19/1
Tallinn 10145
Estonia
info@digiwise.ee

Tallinna kontori asukoht

Digiwise’i tiim

Lauri Antalainen

Lauri
Antalainen

PARTNER, JUHTIVKONSULTANT
+372 502 6333
lauri.antalainen@digiwise.ee

Ingrid Prinsthal

Ingrid
Prinsthal

VANEMKONSULTANT
504 2986
ingrid.prinsthal@digiwise.ee

Kai
Poopuu

KONSULTANT
526 6117
kai.poopuu@digiwise.ee

Olga
Luštšik

VANEMKONSULTANT
5010502
olga.lustsik@digiwise.ee

Lauri Antalainen
Lauri Antalainen

Lauri
Antalainen

JUHTIVKONSULTANT

Ettevõtte juhtivkonsultant Lauri Antalainen on alates aastast 2002 nõustanud enam kui 50 ettevõtet äriarenduse teemadel. Lauri on omandanud MSc Cum Laude kraadi Äriinfotehnoloogia erialal TalTechis, Lauri magistritöö protsessiarendusest töötleva tööstuse ettevõttes tunnistati TalTechi parimaks magistritööks Infoühiskonna kategoorias. Lauri on esinenud mitmetel seminaridel ja konverentsidel, kus on rääkinud protsessiarendamisest ja digitaliseerimisest.

Ingrid Prinsthal
Ingrid Prinsthal

Ingrid
Prinsthal

VANEMKONSULTANT

Vanemkonsultant Ingrid Prinsthal on varasemalt töötanud mitmetel juhtivatel ametikohtadel turunduse- ja ettevõtte arenduse valdkonnas. Ingrid on enam kui kümme aastat andnud erinevates ülikoolides loenguid, esinenud seminaridel ja konverentsidel ettevõtte protsesside, strateegiliste printsiipide ja turundusalaste ettekannetega. Ingrid on omandanud TalTechi IT teaduskonnas magistrikraadi Digimuutused ettevõttes erialal. Varasemast on tal magistrikraad Tartu Ülikooli Majandusteaduskonnast.

Olga
Luštšik

VANEMKONSULTANT

Magistrikraadiga majandusteadlasena Tartu Ülikoolist (2001) on Olga andnud olulise panuse juhtivate Eesti ettevõtete (Swedbank, Eesti Energia ja Omniva) arengusse. Ta on juurutanud kuluarvestuse ja toote kasumlikkuse mudeleid, sealhulgas SAP PCM. Olga on juhtinud digitaalsete toodete IT-arendust firmades nagu Monese, Proekspert, Guardtime ja Admiral Markets. Lisaks on ta edukalt juurutanud OKR juhtimismõõdikute süsteemi mitmes finantsasutuses.

Kai
Poopuu

KONSULTANT

Kai hoole all on Digiwise-s ERP-i alased juurutustööd klientide juures ning Digiwise-i raamatupidamine. Ta on õppinud Tartu Ülikoolis kasvatusteadust ning täiendanud ennast majandusarvestuse ja majandusõiguse alal.