Innovatsiooniliidrite Klubil on uus nõukogu.

Autor: Elo Gaver

Ärikeskkond on pidevas muutumises ning seal ellujäämiseks on igal ettevõttel lisaks oma äritegevusele vaja ka väsimatult tegeleda innovatsioonivõimekuse kasvatamisega. Et Eesti ettevõtetel oleks üheskoos paremad võimalused uuenduste elluviimisel, käivitasid Tehnopol ja SEB 2020 aasta juunis Innovatsiooniliidrite Klubi.

Digiwise on klubiga juba varasemast seotud, kuid 2024. aasta veebruaris valiti klubile uus seitsmeliikmeline nõukogu, mille hulka kuulub ka meie juhtivkonsultant Lauri Antalainen. Nõukogu ülesanne on seada uusi eesmärke ja ambitsioone klubi arenguks, arendada rahvusvahelist koostööd ja võrgustikku ning hinnata klubi tegevuse mõju ja loodavat väärtust.

Valitud nõukogu esimese tööaasta siht on Innotrepi veebikeskkond. Valminud koostöö-ökosüsteem aitab kasvatada Eesti ettevõtete uuendusvõimekust ning arendada ühist innovatsioonikultuuri.

Innovatsiooniliidrite Klubi võtab alati avasüli vastu uuendusmeelseid visionääre erinevatest valdkondadest ning innovatsioonist huvitatud ambitsioonikaid ettevõtteid.