Edukas lõpp Digitaliseerimise meistriklassile.

Autor: Elo Gaver

Kevad tõi endaga juba seitsmenda lennu Digitaliseerimise meistriklassi lõpetajaid. See kevad oli Digiwise-i mentorite jaoks eriti võidukas – Lauri Antalaineni juhitud Malmerk Klaasium noppis üldvõidu ja Olga Luštšik suunas Bestair Groupi publiku lemmiku tiitlini!

Ootuspäraselt tunneb Malmerk Klaasium võidu üle suurt rõõmu, sest meistriklassis osales kokku 20 edumeelset ettevõtet. Väline tagasiside ja Digiwise-i asutaja Lauri Antalaineni juhendamine andis Malmerk Klaasiumile kinnitust, et nad on oma digitaliseerimise teekonnaga õigel teel ja saavad  nüüd uute teadmistega järgmisi samme astuda.

Ka Bestair Groupil on põhjust rõõmustada, sest nemad pälvisid Digitaliseerimise meistriklassis publiku lemmiku auhinna. Küllap võitsid nad publiku poolehoiu nii oma professionaalsuse, ettevõtlikkuse ja innovaatilisusega, sest just nii iseloomustab neid ka Digiwise-i vanemkonsultant Olga Luštšik.

Hästi hea meel on, et mõlemal grupil tekkis oma mentoriga mõnus sünergia, mille pinnalt on soovi korral lihtne ka koostööd jätkata.

Digiwise soovib mõlemale ettevõttele palju õnne ja jääb edasistele edusammudele kaasa elama!

 

Fotod tegi Tõnis Tõnström.