Digiwise aitab koostada toetusmeetme projekte.

Autor: Tomi Meitus

Digiwise on juba aastaid pakkunud ettevõtetele abikätt nende vajadustega sobiva toetusmeetme leidmisel ja projekti vormistamisel. Taaskord on käes hea aeg toetuste taotlemiseks oma ettevõtte arendamiseks ja investeeringute kiirendamiseks!

EAS on avanud taotluste esitamiseks Ettevõtte Arenguprogrammi, milles toetatakse ettevõtte ambitsioonikaid kasvuplaane kuni 500 000 euroga. EAS toetab lisaks ka töötleva tööstuse suurettevõtete ambitsioonikaid ja suuremahulisi investeeringuid Suurinvestori toetusega, millega toetatakse muuhulgas ka uute hoonete ehitust – seda tervelt ühe kuni kolme miljoni euro ulatuses.
Hetkel avatud ja peagi avanevatesse meetmetesse oodatakse toetustaotlusi nii VKE-de kui suurettevõtete poolt. Toetust saab küsida ettevõtte digitaliseerimisele,  tööstusettevõtetele vajalike seadmete soetamisele, automatiseerimislahenduste rakendamisele ning mitmetele teistelegi arendustegevustele.
EAS-i ja Keskkonnainvesteeringute Keskuse toetusmeetmete võimalustest lähemalt teadasaamiseks võtke meiega ühendust ning leiame Teie kasvuplaanidest lähtuvalt parima lahenduse toetuste kaasamiseks.
Kasuta võimalust ja lepi juba täna kokku toetusmeetmeid tutvustav tasuta veebikohtumine meie konsultandiga!