Alustas Reaalajamajandus ja digitaliseerimise meistriklass.

Autor: Elo Gaver

Digiwise on aidanud välja töötada Reaalajamajanduse ja digitaliseerimise meistriklassi kava ning oktoobris startiski pilootprogramm Eesti loomeettevõtetele.

Meistriklassi eesmärk on aidata loomeettevõtetel parandada erinevate äriprotsesside efektiivsust, kasutades selleks uuenduslikke digitaliseerimise ja reaalajamajanduse lahendusi. Programmis osalejad saavad hea ülevaate kasutuselolevatest tarkvaradest ja tehnoloogiatest, mis aitavad neil digitaliseerimise abil oma ettevõtteid paremini juhtida ja kasvatada.

Lisaks programmi väljatöötamisele panustab Digiwise meistriklassi õnnestumisse ka mentorite ja koolitajaga – mentoriteks vanemkonsultandid Olga Luštšik ja Lauri Antalainen ning koolitajaks juba aastaid Digitaliseerimise meistriklassiski kogemusi kogunud Lauri Antalainen.

 

Reaalajamajandus on digitaalne ökosüsteem, kus tehingud osapoolte vahel toimuvad reaalajas või peaaegu reaalajas struktureeritud masinloetavate ja standardsetes vormingutes digitaalandmete võimalikult automaatse vahetamise teel.