Aasta Ettevõte 2023 on Digiwise-i klient Icosagen Cell Factory.

Autor: Elo Gaver

Alates 1996. aastast on Eestis jagatud ettevõtluse auhindu. Eesti pikima ajalooga ettevõtteid tunnustav üritus on kõrgeim tunnustus kodumaistele ettevõtetele. Eesmärk on tunnustada innovaatilisi Eesti ettevõtteid, mis on ellu viinud või turule toonud märkimisväärse uuenduse, pakkudes klientidele või ühiskonnale olulist väärtust ning mis investeerivad oma müügitulu teadus-, arendus- ja innovatsioonitegevustesse.

Digiwise-il on hea meel õnnitleda Aasta Ettevõte 2023 ja Aasta Innovaator 2023 tiitlitega pärjatud firmat Icosagen Cell Factory!
Tegemist on ettevõttega, kus on arendatud välja maailmas ainulaadsed bioloogiliste molekulide arendamise ja tootmise tehnoloogiad, millega pakutakse teenuseid juhtivatele farmaatsiaettevõtetele maailmas. Lisaks on neil valmimas oma ravimitehas – see on täiesti uus tase Eesti biotehnoloogia sektori jaoks.

Aasta Ettevõtte auhind tuli Icosagen Cell Factory juhile üllatusena – pigem on nende sihiks olla parim Euroopas või koguni maailmas ning tiitlitest enim teeb ettevõtte suuromanikule rõõmu, kui näeb noori inimesi tulemas tööle mitte rahateenimise, vaid eneseteostamise pärast.

Digiwise aitas Icosagen Cell Factory uuele tasandile digitaliseerimise vallas, kui ettevõte pöördus meie poole sooviga koostada digitaalset teekaarti. Soovime aasta ettevõttele palju edu ja eesmärkide täitumist!